Boston-2003

2003.08.26



DSC01302.JPG

DSC01307.JPG

DSC01308.JPG

DSC01310.JPG

DSC01312.JPG

DSC01315.JPG

DSC01316.JPG

DSC01318.JPG

DSC01321.JPG

DSC01322.JPG

DSC01325.JPG

DSC01327.JPG

DSC01329.JPG

DSC01331.JPG

DSC01333.JPG

DSC01335.JPG

DSC01337.JPG

DSC01339.JPG

DSC01340.JPG

DSC01343.JPG

DSC01345.JPG

DSC01346.JPG

DSC01349.JPG

DSC01351.JPG

DSC01353.JPG

DSC01355.JPG

DSC01356.JPG

DSC01359.JPG

DSC01361.JPG

DSC01362.JPG

DSC01364.JPG

DSC01367.JPG

DSC01368.JPG

DSC01370.JPG

DSC01371.JPG

DSC01372.JPG

DSC01373.JPG

DSC01374.JPG

DSC01375.JPG

DSC01376.JPG

DSC01377.JPG

DSC01378.JPG

DSC01379.JPG

DSC01380.JPG

DSC01381.JPG

DSC01382.JPG

DSC01383.JPG

DSC01384.JPG

DSC01385.JPG

DSC01386.JPG

DSC01387.JPG

DSC01388.JPG

DSC01389.JPG

DSC01390.JPG

DSC01391.JPG

DSC01392.JPG

DSC01393.JPG

DSC01394.JPG

DSC01395.JPG

DSC01396.JPG

DSC01397.JPG

IMG_2634.JPG

IMG_2635.JPG

IMG_2636.JPG

IMG_2637.JPG

IMG_2638.JPG

IMG_2639.JPG

IMG_2640.JPG

IMG_2641.JPG

IMG_2642.JPG

IMG_2643.JPG

IMG_2644.JPG

IMG_2645.JPG

IMG_2646.JPG

IMG_2647.JPG

IMG_2648.JPG

IMG_2649.JPG

IMG_2650.JPG

IMG_2651.JPG

IMG_2652.JPG

IMG_2653.JPG

IMG_2654.JPG

IMG_2655.JPG

IMG_2656.JPG

IMG_2657.JPG

IMG_2658.JPG

IMG_2659.JPG

IMG_2660.JPG

IMG_2661.JPG

IMG_2662.JPG

IMG_2663.JPG

2003.08.26 Tue 126
DSC_1302 Chair (Tue) DSC_1307 Hiroshi Miyata Frank Karasek Ray Clement DSC_1308 Linda Birnbaum Joseph Ferrario
DSC_1310 Joseph Ferrario Paepke DSC_1312 Andrea Sjoedin Patterson Jeremy Hart DSC_1315 Jeremy Hart Terry Kolic Karen MacPherson
DSC_1316 Donald Patterson Eric Reiner DSC_1318 Keith Worrall Gauthier Eppe DSC_1321 Chia-Po Lin Kazunori Ashieda
DSC_1322 Dominika Dolzycka Robert Harrison DSC_1325 Dominika Dolzycka Takeshi Nakano DSC_1327 Geetha Rajesh Konishi
DSC_1329 Akito Takakura Wakoto Matsuyama Masuyoshi Yamada DSC_1331 Takigami Nishi DSC_1333 Hirai Takigami Asari
DSC_1335 Reiko Takeda Dang Thi Cam Ha DSC_1337 Usuki Ohno DSC_1339 Usuki Nakano DSC_1340 Raf de Fre Daniel Zalko
DSC_1343 Stefan Voorspoels Adrian Covaci DSC_1345 Mehran Alae BFR-03 DSC_1346 Tom Muir DSC_1349 Tom Muir (T4)
DSC_1351 Niklas Johansson Tom Muir Mrs.Muir DSC_1353 Tom Muir Mrs.Muir DSC_1355 Mrs.Kato Yoshihisa Kato
DSC_1356 Hirofumi Hayashi Kiyoshi Misu DSC_1359 Takahiko Matsueda Emmy Leung Takao Iida
DSC_1360 Takahiko Matsueda Emmy Leung Takao Iida DSC_1361 Takahiko Matsueda Emmy Leung Takao Iida
DSC_1362 Kobayashi Ashieda Kazuei Ishii DSC_1364 Yang's Son Jae-Ho Yang DSC_1367 Michael Wilken Kees Olie
DSC_1368 Jochen Schulte Thomas Ludwig Lutz Mueller DSC_1370 Lutz Mueller Horst Gass
DSC_1371 Horst Gass Ulrich Berger DSC_1372 Donald Patterson Deborah Patterson DSC_1373 Donald Patterson Deborah Patterson
DSC_1374 Paolo Mocarelli DSC_1375 Pier Gerthoux Brenda Eskenazi DSC_1376 Mrs. Turner Wayman Turner
DSC_1377 Wayman Turner Andrea Sjoedin DSC_1378 Brenda Eskenazi Paolo Mocarelli looks like Osborne
DSC_1379 Stellan Marklund Andreas Gerecke DSC_1380 Stellan Marklund Andreas Gerecke
DSC_1381 Peter Haglund Peter Korytar Stefan van Leeuwen DSC_1382 Mrs. Ryan John Ryan DSC_1383 Jean Focant Catherine Pirard
DSC_1384 Yukio Noma Mrs. Ferrario Joseph Ferrario Linda Birnbaum DSC_1385 Gauthier Eppe PCB chicken with de Pauw
DSC_1386 Yoshito Masuda Mrs.Masuda DSC_1387 DSC_1388 Mehran Alae CIL DSC_1389 Myrto Petreas Bert van Bavel
DSC_1390 Takumi Takasuga DSC_1391 Hitoshi Murayama Gunilla Lindstroem DSC_1392 Jae-Ho Yang Hans Schmitz
DSC_1393 Yang's Son Chung-Koo Kim Yang's Son Jae-Ho Yang DSC_1394 Mrs. Yang DSC_1395 Masaaki Maeoka Kouji Takiguchi
DSC_1396 Youichi Kurokawa Kazuhiro Tobiishi DSC_1397 Takao Iida Takeshi Nakano Takahiko Matsueda IMG_2634 Eiki Watanabe Hee-Soo Eun
IMG_2635 Eiki Watanabe Hee-Soo Eun Takeshi Nakano IMG_2636 Hideaki Miyata Takeshi Nakano IMG_2637 Jae-Won Coi Hee-Soo Eun
IMG_2638 Jae-Yong Ryu Choi IMG_2639 Tae-Seung Kim Chung-Koo Kim IMG_2640 Youn-Seok Kang Jung-Hyuck Suh Jae-Ho Shin IMG_2641 Ryuichi Uegaki Takeshi Nakano Nobuyasu Seike IMG_2642 Arata Kanemaru Jun Higuchi nikkannsenta- IMG_2643 Ueda Hideaki Miyata
IMG_2644 Gary Hunt Heidelore Fiedler IMG_2645 Kees Olie Magnus Engwall Bert van Bavel IMG_2646 Kjell Lundgren
IMG_2647 Kjell Lundgren IMG_2648 IMG_2649 Anais Venisseau Yukio Noma Nantes IMG_2650 Catherine Munschy Yukio Noma Ifremer Nantex
IMG_2651 Anais Venisseau Takeshi Nakano IMG_2652 Catherine Munschy Takeshi Nakano IMG_2653 Michael Re Catherine Munschy
IMG_2654 Olivier Farot Sonia Bennani IMG_2655 Sonia Bennani IMG_2656 Sonia Bennani IMG_2657 Michael Re
IMG_2658 Adrian Covaci Takeshi Nakano Stefan Voorspoels IMG_2659 Michael Yukio Noma IMG_2660 Takeshi Nakano Sonia Bennani
IMG_2661 Michael Re Todd Russell IMG_2662 Martin Rose Hoogenboom IMG_2663 Wim Traag